1 (دەستکاری کراوە: 21 0 2011-08-14 20:48:51)

بابه‌ت: سلاو من 20وشه‌ی نیهیم له‌بیر کردوه‌

[size=16]سلاو هاوری یان من نه‌سیم وشه‌ی نهینیم له‌بیر کردوه‌ گه‌ر بتوانن بۆم بگیر نه‌وه‌ بۆئیره‌ ئه‌و رۆژه‌ی خۆم تۆمار کرد ئیمیلکی هه‌له‌م دانابو هی خۆم نه‌بو نازانم هی کیه‌ گه‌ر ده‌توانن بۆم بنیرنه‌وه‌ بۆ ئیره‌ تاکو بتوانم بیمه‌ ژوری سوپاس بۆ هاوکاری تان

20

[/size]

Ta Dl Dawaste La Trpay Ledan
Ta Toze Xwen Bmene La Gyan
Ba Dlopek Xwen Bkat Hatu Cho
Dar Nache La Dl Xoshawisti To..'

2

وه‌ڵام: سلاو من 20وشه‌ی نیهیم له‌بیر کردوه‌

yikesجون بزانين نةسيب خانى؟؟؟

[center] گه‌وره‌ بوون ئه‌و تابلۆیه‌ بوو كه‌ هیچ كام له‌و ڕه‌نگانه‌ى تێدا نه‌بوو كه‌ به‌ منداڵى خه‌ونم پێیانه‌وه‌ ده‌بیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنى......!!
[/center]

3

سڵاو خاتو نه‌ سیم تۆچۆن ژماره‌ی نهێنیت له‌بیر كردوه‌ دواتر ئه‌و ئیمه‌یله‌ی كه‌ پێی به‌ ئه‌ندام بوی چۆن نه‌ ت ده‌ زانی ئی خۆته‌ یان نا

4

ده‌ی ئیشالا بۆت چاک ده‌که‌ن

[center]زۆر شتی من هەیە لای خۆت گلت داوەتەوە
خەو.. خۆراک.. خەیاڵ.. بیرکردنەوە و هۆش
پێم بڵی کەی دەبمەوە خاوەنیان !!
[/center]

5

[size=16]جا من چی بینم تائیوه‌ بروابکه‌ن گه‌ر ده‌تانه‌ویت به‌رده‌وام بم ئه‌وا جیایه‌ گه‌رناتانه‌ویت راسته‌و خۆ قسه‌بکه‌ن بی جگه‌له‌ من چ که‌سیکی تر به‌ نه‌سیم لیره‌یه‌ ئه‌ندام بیت ئه‌وشه‌وه‌ی خۆم تۆمار کرد 21 لی بو به‌و ناو نیشانه‌ شه‌ره‌فخان کوریکه‌ لیره‌بو چیترتان ده‌ویت نازانم به‌هه‌ر حال خۆ پاره‌م نه‌داوه‌ به‌لام هه‌رخۆشه‌ ریزی هه‌موکه‌سانیکتان لابیت من به‌راستی قسه‌ده‌که‌م نامه‌ویت درۆتان بۆبکه‌م گه‌ربروام پی ده‌که‌ن بۆم بنیرن گه‌ربرواش ناکه‌ن هه‌رگیز مه‌ی نیرن کاتیک هاتم بۆئیره‌ ته‌نها بۆسودو زانیاری هاتوم گه‌ر پیتان ناخۆشه‌ ئه‌وا بای بای جاریکی تر نایه‌مه‌وه‌ به‌و مه‌رجه‌ی خۆتان    گه‌ر قبولی نه‌که‌ن هیچ مه‌جبور نیم دانیشم له‌سکالا کانو مه‌حکمه‌مه‌حکمه‌ کاری ئیوه‌ی به‌ریز نابیت ئیمیلت نه‌بیت نابیت نیمه‌ ناشمه‌ویت هه‌م بیت ئیستاش هی من نیه‌  به‌س به‌وه‌ هاتوم تاکو وه‌ک ئه‌ندامیک له‌گه‌لتان بم چیتر کاتان لی ناگرم کاتی خۆشم له‌ئیوه‌دا ناکوژم زۆر سوپاس واریزی ئه‌ندام ده‌گرن مه‌حکمه‌ی له‌گه‌ل ده‌که‌ن [/size]

6

21 0 نووسی:

[size=16]جا من چی بینم تائیوه‌ بروابکه‌ن گه‌ر ده‌تانه‌ویت به‌رده‌وام بم ئه‌وا جیایه‌ گه‌رناتانه‌ویت راسته‌و خۆ قسه‌بکه‌ن بی جگه‌له‌ من چ که‌سیکی تر به‌ نه‌سیم لیره‌یه‌ ئه‌ندام بیت ئه‌وشه‌وه‌ی خۆم تۆمار کرد 21 لی بو به‌و ناو نیشانه‌ شه‌ره‌فخان کوریکه‌ لیره‌بو چیترتان ده‌ویت نازانم به‌هه‌ر حال خۆ پاره‌م نه‌داوه‌ به‌لام هه‌رخۆشه‌ ریزی هه‌موکه‌سانیکتان لابیت من به‌راستی قسه‌ده‌که‌م نامه‌ویت درۆتان بۆبکه‌م گه‌ربروام پی ده‌که‌ن بۆم بنیرن گه‌ربرواش ناکه‌ن هه‌رگیز مه‌ی نیرن کاتیک هاتم بۆئیره‌ ته‌نها بۆسودو زانیاری هاتوم گه‌ر پیتان ناخۆشه‌ ئه‌وا بای بای جاریکی تر نایه‌مه‌وه‌ به‌و مه‌رجه‌ی خۆتان    گه‌ر قبولی نه‌که‌ن هیچ مه‌جبور نیم دانیشم له‌سکالا کانو مه‌حکمه‌مه‌حکمه‌ کاری ئیوه‌ی به‌ریز نابیت ئیمیلت نه‌بیت نابیت نیمه‌ ناشمه‌ویت هه‌م بیت ئیستاش هی من نیه‌  به‌س به‌وه‌ هاتوم تاکو وه‌ک ئه‌ندامیک له‌گه‌لتان بم چیتر کاتان لی ناگرم کاتی خۆشم له‌ئیوه‌دا ناکوژم زۆر سوپاس واریزی ئه‌ندام ده‌گرن مه‌حکمه‌ی له‌گه‌ل ده‌که‌ن [/size]

بو واتوره ى ئيستا باله لايان به ريوبه ر بت كه نة ئةندامى جالاك تا باسوردةكه ت بو دةكيرنةوة

[center] گه‌وره‌ بوون ئه‌و تابلۆیه‌ بوو كه‌ هیچ كام له‌و ڕه‌نگانه‌ى تێدا نه‌بوو كه‌ به‌ منداڵى خه‌ونم پێیانه‌وه‌ ده‌بیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنى......!!
[/center]

7

لەسەرخۆ نەسیم ناوی خوای بێنە ...

نامەیەک بۆ کاک سەهەند بنیرە بۆت دەگێریتەوە ...یان ،،ئیمێلێک بۆ ئیمێلی یانە بنیرە

ساده‌ترين به‌خشين !
ئه‌وه‌يه‌ كه‌ پێكه‌نين بخه‌يته‌ سه‌ر لێوى كه‌سانێك ،
كه‌ بيرى پێكه‌نين ئه‌كه‌ن . . .

8

[size=16]خاتوون ئیمێڵێك بۆ ئه‌م ناوه‌ی ئێستات ده‌نێرین .[/size]

9

[size=16]له‌ ڕیگه‌ی ئیمێڵی ( [email protected] ) ژماره‌ی نهێنیت بۆ پۆستی ئه‌لیكترۆنی یوزه‌ری ( 21 0 ) نێردرا .
به‌ گه‌یشتنی ئیمێڵه‌كه‌وه‌ ئاگادارم بكه‌وه‌ .؟
[/size]

10

ههههههههههههه  زۆر توه‌یه‌ !!!

[center]زۆر شتی من هەیە لای خۆت گلت داوەتەوە
خەو.. خۆراک.. خەیاڵ.. بیرکردنەوە و هۆش
پێم بڵی کەی دەبمەوە خاوەنیان !!
[/center]

11

smileسوباس كاك أسو بو يارمه تى دانى

[/center]

12

ده‌ست خۆش کاک ئاسۆ . . .

ده‌توانی گوێ له هه‌موو‌ قورئانی پیرۆز بگریت به‌ ته‌فسیری کوردی له‌ یوتوب فـــــه‌رمــوو

کـاتـێـک ژیـان سـه‌د هـۆکـارم نـیـشـان ده‌دات بـۆ گریان و ئازار . .

مــن هه‌زار هۆکاری نیشان ده‌ده‌م بۆ خه‌نده‌ و ژیانێکی به‌ختیار . . !

13

Aso Yassin نووسی:

[size=16]له‌ ڕیگه‌ی ئیمێڵی ( [email protected] ) ژماره‌ی نهێنیت بۆ پۆستی ئه‌لیكترۆنی یوزه‌ری ( 21 0 ) نێردرا .
به‌ گه‌یشتنی ئیمێڵه‌كه‌وه‌ ئاگادارم بكه‌وه‌ .؟
[/size]

سلاو ببوره‌ دره‌نگ گه‌رامه‌وه‌ بۆوه‌لام دانه‌وه‌ت به‌ریزم من ئاماژه‌م پیدا وتم ئیمیلم نیه‌ ئه‌وه‌ی که‌پی داخل بوم هی من نیه‌ ته‌نها بۆ هاتنه‌ژوره‌وه‌م پی هاتوم ئه‌گین من نیمه‌ ناشم ده‌ویت هه‌م بیت چونکه‌ شتیک ئه‌وه‌نده‌ زه‌رور نیه‌ تاکو دای بنیم هیوادارم لیم تی بگه‌یت

گه‌ر ده‌توانی بیگه‌رینه‌وه‌ بۆئه‌م ناوه‌ی ئیستا پی هاتوم سوپاست ده‌که‌م

14

سوپاس بۆوه‌لامه‌کانتان توره‌نیمه‌ به‌س زۆر جار توره‌ش بین ناگاته‌ ئه‌وئاسته‌ی که‌ ئیوه‌ سه‌رقال بن پیوه‌ی سوپاس

15

ئه‌وه‌نده‌ زه‌رور نیه‌ تاکو دای بنیم

ئه‌گه‌ر زه‌روور نه‌بایه‌ ئێستا به‌ ئاسانی وه‌رت ده‌گرته‌وه‌ .
په‌یامی تایبه‌تی ئه‌م ( یوزه‌ره‌ت ) چاڵاك بوو و هه‌ر له‌و ڕێگه‌یه‌وه‌ بۆم ناردی هه‌ركات پاسوۆردت ده‌ست كه‌وت ئه‌وكات ناچاڵاكی ده‌كه‌مه‌وه‌ .