1

بابه‌ت: حەقیقەتى ڕۆژى ڤالنتاین جەژنى خۆشەویستى؟!

[size=16]لەم چەند ساڵەی دوایی لە نێو لاوانی كوردی موسڵمان نەخۆشییەكی زۆر ترسناك بڵاو بووەتەوە ئەتوانم بڵێم لە (ئایدز) ترسناكترە، چونكە ڕێگا خۆشكەرە بۆ بڵاوبوونەوەی ئایدز و خراپتریش، ئەویش نەخۆشی بەشداری كردنە لە جەژنەكانی گاور و خاچ پەرەستان كە هەمووی زیندوو كردنەوەیە بۆ داب و نەریتەكانی داوێن پیسیی و فەوتان و فەسادی ئەخلاقی، بۆیە دەبینین لە جەژنی ڕەمەزان و قوربان تا نیوەڕۆ ئەخەون كەچی لە جەژنی (ڤالنتاین)هەر لەبەرە بەیانەوە بەخەبەرن و تا نیوەشەو نامە ئە گۆڕنەوە و ئاهەنگ ئەگێڕن و پیرۆزبای لە یەكتر ئەكەن ئەمەش لە كەش و هەوایەكی پڕ لە تاوان و شەهەوەت بازی و داوێن پیسی و كەوتنە شوێن شەهەوەت...[/size]

ba8.org

[center]من ئەمەوێ بۆ تۆ بمرم
تۆش ناتەوێ بۆ من بژی
  شەرتە یا ئەبێ بۆ من بی
    یا بە دەستی خۆت بمکوژی
[/center]

2

وه‌ڵام: حەقیقەتى ڕۆژى ڤالنتاین جەژنى خۆشەویستى؟!

بةراستى واية ........

دةس خؤش بؤ بلاوكردنةوةى  ...........

ﻟﻪ ﺟﯿﻬﺎﻧﯽ ﻣﻨﺪﺍڵیدا ﻫﻪﺭﻛﻪﺱ ﺯﻭﻭﺗﺮ
ﺑڵێت ﺧﯚﺷﻢ ﺩﻩﻭێیت ﺑﺮﺍﻭﻩﯾﻪ.....به‌ڵام
ﻟﻪﺟﯿﻬﺎﻧﯽ ﮔﻪﻭﺭﻩﻛﺎﻧﺪﺍ ﻫﻪﺭﻛﻪﺱ ﺯﻭﻭﺗﺮ ﺑڵێت
ﺧﯚﺷﻤﺪﻩﻭێﯿﺖ ﺩﯙڕﺍﻭه

3

سوپاس

تۆش ناتەوێ بۆ من بژی
  شەرتە یا ئەبێ بۆ من بی
    یا بە دەستی خۆت بمکوژی
[/center]

4

[center][size=24]ئه‌م شتانه‌ بونیان نه‌ بوو گشتیان له‌ دوای داگیركردنی عێراق هاتنه‌ كایه‌وه‌ هه‌مووی كاری رێخراوه‌ ئیسرائیلیه‌ كانه‌[/size][/center]

5

dast xosh bo am babata

.

.

.
[size=24]facebook[/size]

6

dast xosh bo am babata

[center] گه‌وره‌ بوون ئه‌و تابلۆیه‌ بوو كه‌ هیچ كام له‌و ڕه‌نگانه‌ى تێدا نه‌بوو كه‌ به‌ منداڵى خه‌ونم پێیانه‌وه‌ ده‌بیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنى......!!
[/center]

7

شتێکی خۆشتان بۆ باس کە م ..لە م ڕۆژە دا وە لە بە ر ئە وە ی شە ریکە یە کی تە کسیم هە یە لە هۆڵەندا ..داوا کردنی تە کسی 
‌لە م ڕۆژە دا زۆر زۆر ئە بێت بە تایبە تی لە لایە ن گە نجە کانە وە ئینجا ئە وە ی لە گە ڵم سوار دە بێت و پێش ئە وە ی                            بچئتە خوارە وە چ  کور یان کج گوڵە کە ی کە وەری کرتووە لە لایە ن خۆشە ویستە کە ی لە ناو تە کسییە کە م بە جێی
‌دە هێڵن و دە ڵئن کاکی شوفێر پێشکە شە بە تۆ  منیش دە ڵێم ئاخر ئە وە یادگارییە وە رتان گرتووە بە فشە وە ئە ڵێن
‌کورە  بابە دە واز بێنە..باوەر بکە ن لە م ڕۆژە دا سە یارە کە م  زیاتر لە  ٢٠ دە سکە گوڵی تێدایە...منیش چییان لێ بکە م
‌دەیانبە مە ماڵە وە و پێشکە شی هاوسەرەکە می ئە کە م و هە تا تۆزێک خۆم خۆشە ویست بکە م بە ڵام ئە و زیرەک ترەو
‌ئە ڵێ ئە وە نە فەرەکان بۆیان بەجئ هێشتی منیش هە روەک جاران بە زەردەخە نەیەکە وە وەڵامی ئە دە مەوە....کورە 
‌ئە وەش هە ر قەیناکە  ئەگەر دەزانێت لەگەڵ هەر گوڵێک ماچێکیشم وەر گرتووە   (چونکە ئەوانە لەکاتی پێشکە ش کرنی 
‌گوڵ بە ماچەوە پێشکە شی ئە کە ن)بەخوا ئەو کاتی ماڵم کاول دەبێت(هههههههههههه)

8

neutral

http://smn21.com/up/uploads/jpg/fb559108c8.jpg

9

دةست خوش بةلام زور جار باكردنى زورى بابةتيك دةبيتة هوى كةورةكردنى بابةتةكه
اكينا فالانتاين جية اكةر حةزتان كرد خوشةويستى خوتان دةربرن اوا هةموو روزيكدةتوانن وة بوونى روزيكى اواش
زور اساييه بيويست بةو هةموو ليكدانةوة ئايينيانة ناكا اكةر روزيكى اوا ببيتة هوى كارى خراب ديارة مروفةكان ناتوانن لة روزةكانى تردا كارى خراب بكةن لةكةل ريزمدا
دةست خوش بو بابةتةكةت

[size=16]الاماكن كلها مشتاق الك !!!![/size]

http://img413.imageshack.us/img413/1281/gozo1037.jpg

Uploaded with ImageShack.us

10

سوپاس بۆ وه‌ڵامه‌كانتان

تۆش ناتەوێ بۆ من بژی
  شەرتە یا ئەبێ بۆ من بی
    یا بە دەستی خۆت بمکوژی
[/center]